Чекаємо на кожного з Вас в нашій сім‘ї САФ.

Судово-адміністративний факультет – один із найкращих факультетів Національного університету «Одеська юридична академія», який готує висококваліфікованих фахівців для роботи в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності.

Студенти нашого факультету отримують необхідний багаж знань для успішної реалізації в житті, здійснюючи найрізноманітніші види діяльності: судову, адміністративну, правозахисну, представницьку та інші. Також Судово-адміністративний факультет забеспечує кожного студента проходженням практики в державних установах, надає можливість вчитися у діючих юристів, знайомить студентів з роботою судів та інших державних органів протягом всього навчання.

Культурно-масова робота нашого факультету, яка здійснюється Студентською радою та Профсоюзною організацією, робить життя наших студентів незабутнім та яскравим. На нашому факультеті ви будете мати не тільки чудовий базис знань, але й веселе студентське життя, що є не менш важливим.

Чекаємо на кожного з Вас в нашій сім‘ї САФ.