#чому_саме_САФ

Привіт, Судово-адміністративний факультет НУ «ОЮА» на зв‘язку! Сьогодні поговоримо про гуртожиток.

За нашим факультету закріплений гуртожиток №4 «Екіпаж». Він знаходиться в центральній частині міста.

Переваги його розташування:
• В 10 хвилинах ходьби від залізно-дорожнього вокзалу – це зручно тим, що по приїзду Ви можете швидко дістати до гуртожитку.
• Близько до пішохідних визначних вулиць, таких як Дерибасівська, Єкатериненська площа, Приморський бульвар, морський порт та інше.
• Поблизу пляж Ланжерон, одеський дельфінарій, траса здоров‘я, парк Шевченко, багато місць для прогулянок та відвідувань.
• Зручне транспортне сполучення, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчального корпусу.

Гуртожиток обладнаний всім необхідним для комфортного проживання студентів:
• В кожній кімнаті є окремий санвузол з душовою кабінкою.
• Холодильник.
• Ліжка, в кімнаті проживають по 2-3 людини.
• Місце, де можна комфортно готуватися до пар.
• На кожному поверсі є обладнана кухня, де є все необхідне для приготування їжі.
• Також є пральня, де студенти можуть прати свої речі.

В кожній кімнаті оновлений ремонт, також приємно відзначити, що студенти, які проживають в гуртожитках, дбають про чистоту і порядок у своїх кімнатах, тому там завжди чисто і затишно.

Гуртожиток цілодобово охороняється, тому студенти знаходяться в цілковитій безпеці і батьки можуть не хвилюватися за них.

Проживаючи в комфортабельних умовах, студенти насправді відчувають себе як вдома і можуть зосередитися на навчанні, не відволікаючись на побутові проблеми.

#чому_саме_САФ