СУДОВО-АДМІНІСТРАТИВНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Дорогие абитуриенты, утвержден график проведения ВНО. Официально.

Кабмин утвердил график проведения ВНО-2020. Оно пройдет с 25 июня по 17 июля. Результаты огласят до 29 июля. Дополнительная сессия состоится 23 июля - 11 августа, а ее результаты огласят до 13 августа. 

Дорогие абитуриенты, всем привет. Друзья, вы всегда мечтали получить юридическое образование в одном из ведущих высших учебных заведений Украины?

Для вас отличная новость! 24 июня (среда), в 14:00 состоится День открытых дверей online Судебно-административного факультета, который мы проведём в прямом эфире в INSTAGRAM!

Мы пообщаемся с деканом САФ-Тодощаком Олегом Владимировичем, а также репетитором по истории и активистом нашего факультета-Ярославом Таранцом.

Детальніше...

Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації. Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Детальніше...

Ти - серйозний і впевнений у собі? Ти - сміливий і активний? Ти мрієш отримати престижну професію?
Тоді тобі неодмінно до нас!
Вступай до Національного університету «Одеська юридична академія», та обирай успішне майбутнє уже сьогодні!
Ні для кого не секрет, що саме у нас висококласний  професорсько - викладацький склад, найкраща матеріально - технічна база та найдружніший колектив, де панує  весела та легка атмосфера.
Детальніше...