Кафедра конституційного права | САФ

Кафедра конституційного права

  • Про кафедру
  • Персоналії

Адреса: 65009, г. Одесса, ул.Академічная, 2, каб. 405
Телефон: (048) 719-88-15

E-mail: constodessa@ukr.netconstitutional_law@onua.edu.ua

Графік роботи кафедри:
сб. - пунктів. 8.30 - 18.00

Розклад консультацій:
понеділок з 15.00-17.00;
п'ятниця з 14.00-16.00.

ТЕРЛЕЦЬКИЙ
Дмитро Сергійович
завідувач кафедри
кандидат юридичних наук, доцент

Кафедра конституційного права входить до складу судово-адміністративного факультету і здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на всіх факультетах і інститутах Національного університету «Одеська юридична академія».

Основна мета роботи кафедри - беручи участь у професійній підготовці фахівців-юристів, сприяти вихованню у них поваги до Конституції України, прав людини, а також розуміння основоположних принципів конституціоналізму, основ організації державної влади і місцевого самоврядування.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін: Конституційне право України; Конституційне право зарубіжних країн; Сучасний конституціоналізм в Україні; Конституціоналізм і конституційна аксіологія; Проблеми Конституційного права; Конституційно гуманітарное право; Конституційна юстиція; Конституційне процесуальне право України; Проблеми Конституційного процесу; Муніципальне право України; Виборча інженерія; Ізберательное право і технологи; Права людини в Україні; Нормотворчу діяльність; Державне управління в соціально-культурній сфері.

Зміст дисциплін на кафедрі, зосереджено на сучасних проблемах конституційного і муніципального права в Україні і в зарубіжних країнах.

На кафедрі є аспірантура і докторантура за спеціальністю 12.00.02 - конституційне право.

Терлецький Дмитро Сергійович

Завідувач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Наукові інтереси:  змістовно-сутнісні характеристики конституційно-правового  регулювання, взаємодія міжнародного права і...

Читати далі

Контакти

Адреса:
Україна, 65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2

Пошта:
sudovo-admin@onua.edu.ua

Телефони:
+380 (96) 339 51 98

© 2020 НУ “ОЮА”.