Кафедра Права інтелектуальної власності та патентної юстиції

• Про кафедру
  • Персоналії

Адреса: 65000, м. Одеса, вул. Академічна, 2, ауд. 401

Телефон: (048) 7198846, 2272 (внутрішній)

E-mail: intellectual@onua.edu.ua

Графік роботи: Пн.-пт. 8.15 – 18.00

ХАРИТОНОВА
Олена Іванівна
завідувач кафедри
доктор юридичних наук, професор
Відмінник освіти України
Заслужений діяч науки і техніки України
член-кореспондент НАПрНУ

Кафедра права інтелектуальної власності та патентної юстиції  входить до складу судово-адміністративного факультету і здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на більшості факультетах та інститутах Національного університету «Одеська юридична академія».

Основна мета роботи кафедри – формування системи знань студентів в сфері права та інтелектуальної власності, підготовка висококваліфікованих фахівців в області права, а також участь у навчально-виховній та науково-дослідній роботі університету.

Кафедра забезпечує викладання наступних дисциплін:  Право інтелектуальної власності, Патентна юстиція, Корпоративне право, Судовий захист корпоративних прав, Проблеми корпоративного права, Управління науковими проектами, Актуальні питання захисту прав інтелектуальної власності, Судовий захист прав інтелектуальної власності, Захист прав інтелектуальної власності в Інтернеті, Авторське право, Академічна доброчесність, Право в галузі реклами та ПР, Інтернет право, Медіаправо, Концептуальні проблеми віртуальної власності, Проблеми захисту прав інтелектуальної власності, АВС у сфері ІВ, Врегулювання спору за участі судді.

Кафедра права інтелектуальної власності та патентної юстиції  активно досліджує  питання права інтелектуальної власності в сучасних умовах. Кафедра плідно працює над темою: « Проблеми охорони і захисту прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет в умовах інтеграційного розвитку України» на період 2016-2020 рр.

Адреса:
Україна, 65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2