СУДОВО-АДМІНІСТРАТИВНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Вітаємо команду судово - адміністративного факультету зі здобутим сріблом у загальному заліку призових місць!
Пишаємось Вашими успіхами і бажаємо подальших наукових здобутків!

Вечірка в стилі 90-х до Міжнародного дня жінок відбулася із запальною музикою тих часів! Запальний настрій і круті треки дарував ді-джей студент 1 курсу Кодимський Нікіта!

Нещодавно відбувся Кубок України з панкратіону та греплінгу, на якому себе гідно представила студентка 4 курсу судово-адміністративного факультету Макогін Ірина! Греплінг-гі - 2 місце, греплінг-ноу-гі - 3 місце!
Бажаємо Ірині подальших здобутків і перемог!

В составе сборной Украины выступал Буруков Владимир, студент 1 курса магистратуры судебно-административного факультета. Владимир одержал бронзу!
Следующий старт чемпионат Европы!
Гордимся спортивными успехами Владимира и желаем удачи на предстоящих соревнованиях!