СУДОВО-АДМІНІСТРАТИВНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Правила и порядок поселения в общежитие №4 «Экипаж» (ул. Успенская 28/30).

Заселение студентов 1 курса бакалавриата и магистратуры начнётся с 18 сентября.

Заселение студентов 2, 3, 4 курсов и 2 курса магистратуры началось с 26 августа. 

Детальніше...

Шановні вступники, сьогодні завершилася реєстрація на спеціальну сесію ЄВІ.

Слід зазначити, що вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка  та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти  для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Вартість послуги з проведення вступних випробувань становить 510 гривень.

Для сплати коштів потрібно зайти до «Кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ»  і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку. 

Детальніше...

Вже 29-ий рік Україна відзначає День Незалежності! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

Судово-адміністративний факультет з нагоди річниці Незалежності бажає всім сили, правди, миру й злагоди! Нехай кожен прийдешній день буде наповнений радісними митями! Натхнення всім українцям, щастя і гармонії! Тепла та нових досягнень! Любіть Україну всім серцем! Любіть її простори, її мову, її вітер, її трави... З Днем незалежності.

Абитуриенты, всем приветик!

Минимальный проходной бал на специальность 081 «Право» - 140 баллов.

Сейчас мы Вам поможем рассчитать конкурсный балл для поступления на первый курс для получения степени бакалавра на основе полного общего среднего образования.

Детальніше...