"Людський вимір права"

27 жовтня 2017 року у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся другий Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Людський вимір права», присвячений вшануванню пам’яті Марка Пилиповича Орзіха.
Конкурс проводився у два етапи. За результатами першого етапу конкурсною комісією було відібрано одинадцять найкращих письмових робіт, а їх авторів було запрошено до Національного університету «Одеська юридична академія» для здійснення прилюдного захисту та презентації ключових ідей їх наукових праць.

Серед спікерів були представники Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Національної академії Державної прикордонної служби, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та представники Національного університету "Одеська юридична академія".
Авторами найкращих робіт були й студенти судово-адміністративного факультету: Негара Олена Віталіївна, студентка 2-го курсу, Луцков В’ячеслав Олегович, студент 6-го курсу.
Почесне друге місце посіла Негара Олена! Вітаємо! Бажаємо наснаги і подальших наукових здобутків!