Екскурсія членів наукового студентського гуртка з історії держави і права до Наукової бібліотеки

Вже не перший рік на кафедрі історії держави і права України Національного університету «Одеська юридична академія» успішно працює науковий студентський гурток, який очолює кандидат юридичних наук, доцент кафедри Наталя Володимирівна Єфремова. Доброю традицієї у роботі гуртка стали екскурсії студентів першого курсу до Наукової бібліотеки Університету.

У межах роботи наукового студентського гуртка з історії держави і права України та зарубіжних країн під керівництвом доцента Н. В. Єфремової та доцента О. В. Горяги 31 жовтня було проведено ознайомчу екскурсію для студентів I курсу судово-адміністративного факультету до Наукової бібліотеки Національного університету «Одеська юридична академія».

Незабутні враження та бентежне занурення у таємничий світ друкованик пам’яток подарувала гостям Музею книги співробітник бібліотеки І. С. Мазур. Багатий за тематикою фонд рідкісних видань, який було сформовано у бібліотеці Університету у результаті багатолітньої кропіткої роботи, розкрив студентам свої коштовні скарби.

У читальному залі Наукової бібліотеки студенти долучились до освоєння нових форм роботи з бібліотечним фондом, пошуку необхідної інформації. найсміливіший із студентів наважився Здійснити свій перший експериментальний пошук у бібліотечній інформаційній системі Unilib, а нагородою йому стало відкриття деяких особливостей здійснення пошукового запиту.