Абсолютна першість з футболу

23 квітня в НУ «ОЮА» відбулась спартакіада професорсько-викладацького складу з футболу.
Команда судово-адміністративного факультету зіграла з командою ФПС з рахунком 4:1 на нашу користь, виборовши місце у фінальній грі.
У фіналі САФ зустрівся з командою ФЦГЮ?, гра була запеклою і видовищною?? З рахунком 3:2 перемогу отримала команда САФ.
Цьогоріч наша команда стала абсолютним чемпіоном усіх матчів.
Нашу команду представляли :
Тодощак Олег Володимирович - декан судово-адміністративного факультету,  доцент кафедри адміністративного та фінансового права.

Коваленко Роман Олегович - доцент кафедри конституційного права, директор ВСП Училища #3
Билиця Ігор Олегович - доцент кафедри організації судових, правоохоронних органів і адвокатури
Семенюк Олександр Сергійович -аспірант кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права, помічник судді Суворовського районного суду м. Одеси
Боднарук Юрій Володимирович - доцент кафедри адміністративного та фінансового права
Вітик Максим Анатолійович - співробітник ВСП Училища #3, студент 3 курсу судово-адміністративного факультету.
Ми вітаємо наших абсолютних переможців! Бажаємо вам і надалі демонструвати свою професійність і здобувати першість!