Пейнтбол

Вже зовсім скоро учні 11 класів повинні будуть визначатися з майбутньою професією, і саме тому судово-адміністративний факультет розпочинає профорієнтаційну кампанію.
А розпочати вирішили зі справжнього інтерактиву! Бо проводити профорієнтаційну роботу в неформальній обстановці- це чудова можливість поспілкуватися не лише в стінах школи, а й за її межами, весело провести час і просто насолодитися грою .
Співробітники деканату судово-адміністративного факультету спільно з деканатом факультету міжнародно-правових відносин та випускниками шкіл провели змагання з пейнтболу!
Хлопці і дівчата були дуже задоволені можливістю спробувати свої сили в пейнтболі.
Емоції просто зашкалюють, це незабутні відчуття, рівень адреналіну переходить усі межі. Ми плануємо і надалі збирати команду та проводити вихідні активно за спортивними іграми!