
|
Кирилюк Алла Володимирівна – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри
У 2005 році закінчила факультет цивільної та господарської юстиції Одеської національної юридичної академії за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію магістра права.
У вересні 2005 року поступила на денну форму навчання до магістратури державної служби Одеської національної юридичної академії та закінчила у 2006 році отримавши кваліфікацію магістр права.
З червня 2006 року працювала у ТОВ науково-виробнича фірма «Хім агро» на посаді юрист-консульта.
В жовтні 2006 року поступила на денну форму навчання до Інституту підготовки професійних суддів при Одеській національній юридичній академії, який закінчила у 2007 році отримавши кваліфікацію магістр права.
В жовтні 2006 року поступила на заочну форму аспірантури Одеської національної юридичної академії без відриву від виробництва та закінчила у 2010 році.
З 2008 року в статусі асистента кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права проводила практичні заняття з курсу «Право інтелектуальної власності», «Корпоративне право».
З грудня 2010 року у зв’язку з реорганізацією Одеської національної юридичної академії переведена на посаду асистента кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права Національного університету «Одеська юридична академія». Викладала лекційний курс «Право інтелектуальної власності» та проводила практичні заняття.
04 червня 2010 року захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 081 (12.00.03. цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право), за темою «Ліцензійний договір на використання літературних творів (цивільно-правовий аспект)».
Після захисту кандидатської дисертації працювала на кафедрі права інтелектуальної власності та корпоративного права на посаді асистента.
З квітня 2011 року працює на посаді доцента кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права. Викладає лекційні та семінарські заняття з курсу «Право інтелектуальної власності».
У 2013 році отримала звання доцента по кафедрі права інтелектуальної власності та корпоративного права.
Має наукові та навчально-методичні праці. До захисту кандидатської дисертації має 24 друковані наукові роботи, серед яких 10 статей у фахових видання, перелік яких затверджено ВАК України, 3 науково-практичні коментарі до окремих глав Господарського кодексу України та робоча програма «Право інтелектуальної власності» англійською, а також тези доповідей на наукових конференціях. Після захисту кандидатської дисертації має 48 друковані наукові роботи, з яких: 18 статей у фахових видання, 1 навчально-методичний посібник з курсу «Право інтелектуальної власності», 1 методичний посібник з курсу «Право інтелектуальної власності» англійською мовою. співавтором 1 навчального посібника у запитаннях та відповідях з курсу «Право інтелектуальної власності», 1 підручник з курсу «Право інтелектуальної власності», а також тези доповідей на наукових конференціях.
Приймала участь у виконанні комплексної науково-дослідної теми Одеської національної юридичної академії «Традиції та новації у сучасній українській державності і правовому житті» на 2006-2010 роки (державний реєстраційний номер 0106U004970), в рамках якої працювала над проблемою розпорядження майновими права на об’єкти інтелектуальної власності за ліцензійним договором.
Приймає участь у проведенні науково-дослідницької роботи Національного університету «Одеська юридична академія» «Теоретичні та практичні проблеми забезпечення сталого розвитку Української державності та права» (державний реєстраційний номер 0110U000671), в рамках якої працює над проблемою «Захист авторських прав у мережі Інтернет».
В якості наукового співробітника приймала участь у науково-дослідній роботі за темою фундаментальних досліджень кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права на 2012-2015 роки «Правові проблеми захисту авторських та суміжних прав від контрафакції, піратства та плагіату» (ДНР № 0112U000693), що фінансується за рахунок державного бюджету України.
В якості наукового співробітника приймає участь у науково-дослідній роботі за темою фундаментальних досліджень кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права з 2015 року «Проблеми захисту права інтелектуальної власності в мережі Інтернет», що фінансується за рахунок державного бюджету України.
|